Hakkımızda

Şahin Makina, yapmış olduğu atılımlarla ve makina üretimi konusundaki deneyimi ile sektörde kendine başarılı bir yer edinmiştir. Kısa bir sürede başarılarına yenisini katarak alanında yakaladığı başarısının sıradan bir tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.

 

Şahin Makina, doğru ve yüksek teknoloji desteği ssayesinde yüksek hassasiyette üretim yapmaktadır. Çözüm odaklı anlayış felsefesi ile farklı sektörlerdeki firmalara en doğru ve en kalıcı çözümleri sunarak, üretimde karşılaşılan sorunları hızla çözecek, üretimi kolaylaştıracak ve hızlandıracak otomasyon sistemlerini, müşterilerinin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda tasarlayarak üretmektedir. Bu anlayışla hizmet verdiği firmalara tasarladığı makinalar sayesinde verimlilikleri maksimum seviyeye çıkarak firmaların zaman ve iş gücü konusunda yaşadıkları sorunları en aza indirerek bir ilke daha imza atmıştır.

 

Şahin Makina, tasarladığımız makinaların kullanılmaya başlamasından sonra ki üretimlerde yapılan karşılaştırmalarda ve aşamalarda ortaya çok ciddi farklar çıkmış, aradaki zaman ve kullanılan iş gücünde ki azalmanında farklılıkları görülmüştür.

 

Şahin Makina, Türkiye’nin her yerine daha kolay ulaşabilen yol, hava ve iletişim ağına sahip olup, talepleri karşılayabilecek ulaşımda aksaklıkları aşabilen yerinde ve zamanında istekleri yerine getiren bir firmadır.

 

Vizyonumuz:

Küçük işletmelerden Türkiye’nin en büyük üreticilerine kadar, üretim bölümlerindeki gelişmelere imzasını atmak. Geleceğe daha iyi hazırlanarak gücüne güç katmaktır.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yaptığımız tasarım ve üretimlerle, sorunlara kesinve en hızlı çözümü bularak, müşterilerimizin iş yükünü en aza indirmek. Başarıların devamlılığını getirmektir.
Şahin Makina-Briket ve Parke Makinaları
2015 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri


Adres : SÜMER MAHALLESİ DETAY SOKAK NO:16 (Şehitlik Parkı Karşısı) 

NEVŞEHİR/TÜRKİYE

         Fabrika Tel  : +90 384 213 63 60

Cep & WhatsApp : +90 533 815 52 62

                               +90 535 723 60 64

                              

        E-Posta :   info@sahinmaksan.com

                            sahinmakina50@gmail.com